Robotický čistič oken Hobot 298

Robotický čistič oken Hobot 298

Robotický čistič oken Hobot 298 od značky HOBOT je k dostání levně a pohodlně online. Udělejte si radost nákupem u nás pohodlně a bezpečně online. Robotický čistič oken Hobot 298 stojí ted u nás 8490 Kč

8490 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Robotický čistič oken Hobot 298 Ultrasonický rozprašovač vody Robotický Hobot 298 nabízí inovativní řešení pro rozprašování vody na povrch oken. Ultrasonický rozprašovač automaticky vytváří 15 mikrometrů hustou mlhu, který rozpustí prach a s pomocí utěrek z mikrovlákna dokonale vyčistí skla oken. Množství rozprašované vody je přesně řízeno softwarem robota. Vestavěný zásobník mycího prostředku Robotický čistič oken HOBOT 298 má vestavěný zásobník na mycí prostředek. Velmi dobře funguje s mycím prostředkem HOBOT nebo s destilovanou vodou. Ultrasonická tryska šetří spotřebu vody nebo čistícího prostředku, protože je spotřeba pouhý 1cc vody na 1 m2. Inteligentní čištění oken HOBOT 298 využívá unikátní systém lineárního pohybu, při kterém sklo precizně čistí. Patentovaný systém pohybu po povrchu zajišťuje výkonný přisávací motor a velká utěrka z mikrovlákna. Robot čistí povrch ve dvou fázích, nejprve horizontálně, a poté vertikálně, tím dosahuje dokonalého vyčištění plochy. Rychlost čištění je 2,4 min/1 m2. AI-Technology S2.1 a laserové senzory Robot je vybaven GYRO senzorem, laserovými senzory a navigačním systémem s AI-Techonology S2.1, které kontrolují pohyb robota po čištěném povrchu podobně jako autopilot. Díky tomu zvládne čistit i bezrámová okna a zrcadla. Nemusíte se bát že spadne. Chytré ovládání Robotický čistič oken Hobot-298 může být ovládán pomocí chytrého telefonu. Díky tomu můžete aktivovat funkci dvojitého čistícího cyklu. Aplikaci pro ovládání si jednoduše stáhnete zdarma na App store nebo Google Play. Single-Side-Cleaning Speciální systém Single-Side-Cleaning zajistí čištění skel jakékoliv tloušťky a druhu. Robot nabízí univerzální využití na čištění oken, zrcadel, skleněných výplní dveří, sprchových koutů a dalších. Robotický čistič HOBOT 298 využívá speciální utěrky z mikrovlákna o rozměru 24x24 cm, které snadno vyperete a znova použijete pro další čištění oken. Přizpůsobí se Robotický čistič oken HOBOT 298 používá adaptivní držák utěrek z jemného mikrovlákna, který se při čištění přizpůsobuje povrchu. Díky tomu se spolehlivě a plynule pohybuje po skle. Dlouhý napájecí kabel Napájecí kabel je dlouhý 4 metry, což umožňuje, aby HOBOT pracoval na velké ploše nebo i když je síťová zásuvka daleko od okna. Vestavěnou UPS záložní baterii využijete v případě náhlého výpadku elektrického proudu. Dalšími bezpečnostními prvky je několik senzorů, které neustále vyhodnocují situaci a bezpečnostní lanko.

Název:
Robotický čistič oken Hobot 298
Výrobce:
SKU:
4716873840129

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Kuchyně-vestavěné-spotřebiče.cz nakoupíte vše potřebné pro vaši domácnost. Na našem e-shopu si vybrete z široké škály produtků. Pokud hledáte vestavěné spotřebiče a elektroniku jste na správném místě. U nás na Kuchyně-vestavěné-spotřebiče.cz si vyberete i kuchyň vašich snů. Nákupem online ušetříte čas i peníze. Udělejte si radost nákupem vestavných spotřebičů a zvelebte si tak vaší domácnost.
Vybírejte z nabídky
44885
produktů
720
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Kuchyně-vestavěné-spotřebiče.cz