Vestavná kombinovaná lednice Whirlpool SP40 800 EU 1

Vestavná kombinovaná lednice Whirlpool SP40 800 EU 1

Vestavná kombinovaná lednice Whirlpool SP40 800 EU 1 od výrobce s dobrým jménem Whirlpool lze u nás pořídit za skvělou cenu. Pořidťe si kvalitní zboží u nás online za skvělé ceny. Vestavná kombinovaná lednice Whirlpool SP40 800 EU 1 - nyní můžete mít za 21590 Kč

21590 Kč
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametry

Hodnocení

Vestavná kombinovaná lednice s mrazákem dole Whirlpool SP40 800 EU 1 Vestavná kombinovaná chladnička Whirlpool SP40 800 EU 1 se stane nepostradatelnou součástí vaší kuchyňské linky. Pro chlazení potravin nabízí kapacitu až 300 l a pro jejich dlouhodobější uchovávání v můžete využít mrazničku o objemu 101 l. Vždy tak budete mít dostatek prostoru pro vše, co je potřeba. 6. SMYSL Control Inteligentní technologie 6. SMYSL Control neustále kontroluje teplotu jak v chladničce, tak i v mrazáku. V případě teplotních výkyvů okamžitě zasahuje, aby skladované potraviny neztrácely na své kvalitě. Otevírání dveří tedy již není pro vaše pochoutky žádnou hrozbou. Direct Cool s funkcí Less Frost S technologií Less Frost vám odmrazování půjde rychle a snadno. Je to dáno výparníkem, který je umístěn kolem vnitřního prostoru mrazničky. Díky tomu se led utváří pouze na stěnách, takže manipulaci se zásuvkami nebude ztěžovat námraza. Extra space Vestavná chladnička Whirlpool SP40 800 EU 1 přichází s inovativní konstrukcí, která vám přináší až o 40 % více místa pro skladování potravin. Upravte si vnitřní prostory tak, aby vyhovovaly vašim potřebám! Rychlé zchlazení čerstvých potravin Čerstvý nákup, který vložíte do lednice, navyšuje vnitřní teplotu chladničky. Zkracuje tak trvanlivost potravin, čemuž se ovšem dá zamezit aktivací funkce Fast Cooling. Senzory zabudované v interiéru spotřebiče automaticky upravují teplotu chlazení tak, aby potraviny vydržely co nejdéle svěží a chutné. Navíc vám zrychlené chlazení sníží náklady na spotřebu energie. Fast Freeze Je to ideální funkce v případech, kdy se chystáte do mrazničky uskladnit větší množství potravin najednou. Stačí 24 hodin dopředu dlouze stisknout tlačítko Freezer. Nové potraviny jsou zmrazené v rychlejším čase, což jim umožní zachovat si jejich živiny. Dotykový displej Ovládací panel je přehledný, veškeré nastavení provedete s lehkostí pouhým dotykem prstu. Energeticky úsporné LED osvětlení poskytne dokonalý přehled nad vším, co máte v chladničce uskladněné. Kombinovaná lednice Whirlpool SP40 800 EU 1 perfektně zapadne do kuchyně i výklenku. Je konstruovaná tak, aby dveře při otevírání nevybočovaly a nenarážely na vedlejší stěnu nebo kus nábytku. Pokud teplota v mrazničce stoupne nad -9 °C, například v důsledku výpadku proudu, upozorní vás světelná ikona v doprovodu zvukové výstrahy. V případě, že necháte dvířka chladničky delší dobu otevřená, upozorní vás alarm. MAXI zásuvka na ovoce Ideální skladovací prostor pro čerstvé ovoce, kde se teplota drží okolo 5 °C.

Název:
Vestavná kombinovaná lednice Whirlpool SP40 800 EU 1
Výrobce:
SKU:
8003437046728

Mohlo by se vám líbit

Další produkty z kategorie

Další produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Na stránkách Kuchyně-vestavěné-spotřebiče.cz nakoupíte vše potřebné pro vaši domácnost. Na našem e-shopu si vybrete z široké škály produtků. Pokud hledáte vestavěné spotřebiče a elektroniku jste na správném místě. U nás na Kuchyně-vestavěné-spotřebiče.cz si vyberete i kuchyň vašich snů. Nákupem online ušetříte čas i peníze. Udělejte si radost nákupem vestavných spotřebičů a zvelebte si tak vaší domácnost.
Vybírejte z nabídky
44885
produktů
720
ověřených dodavatelů
Top akce a slevy na vybrané zboží
© Copyright 2018 - 2021 - 
Kuchyně-vestavěné-spotřebiče.cz